Masz pytania?

Jesteśmy do twojej dyspozycji PN-PT 8:00-17:00 Sb 8:00-12:00

509 831 831

509 832 832

imebel@imebel.pl

ŁOŻE KONTYNENTALNE DIEGO
ŁOŻE KONTYNENTALNE DIEGO
ŁOŻE KONTYNENTALNE DIEGO
ŁOŻE KONTYNENTALNE DIEGO
ŁOŻE KONTYNENTALNE DIEGO
ŁOŻE KONTYNENTALNE DIEGO
ŁOŻE KONTYNENTALNE DIEGO
ŁOŻE KONTYNENTALNE DIEGO

ŁOŻE KONTYNENTALNE DIEGO

Model: 00026
Wymiary
Tkanina
Rozmiar
2 120,00 zł
brutto / szt.
Cena regularna / szt.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Opis produktu

ŁOŻE KONTYNENTALNE Z DWOMA POJEMNIKAMI NA POŚCIEL

Odkryj wyjątkowy komfort i funkcjonalność dzięki naszemu kontynentalnemu łożu z dwoma pojemnikami na pościel.

To eleganckie i stylowe łóżko doskonale wkomponuje się w każdą sypialnię, oferując nie tylko wygodne miejsce do spania, ale także praktyczne rozwiązania do przechowywania.

Wysokiej jakości materiały oraz staranne wykonanie gwarantują trwałość i estetyczny wygląd przez lata.

Dwa pojemniki na pościel zapewniają dodatkową przestrzeń na przechowywanie, utrzymując Twoją sypialnię w porządku i harmonii.

Wybierz nasze kontynentalne łoże i ciesz się niezrównanym komfortem oraz funkcjonalnością każdego dnia.

 

KOLORYSTYKA:

Mebel dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Możliwość wyboru rodzaju oraz koloru tkanin.

Kolory tkanin na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych i zależą od indywidualnych ustawień monitora.

 


WYKONANIE:

Stelaż mebla: drewno bukowego + płyta wiórowa

Warstwa dolna: tapicerowana skrzynia - pojemnik na pościel wykonany z drewna + płyta meblowa + płyta pilśniowa 

Warstwa średnia: materac wykonany z wysokiej jakości pianki + sprężyny Bonell 

Materace unoszone za pomocą mechanizmów na sprężynach dzięki czemu nie sprawia to żadnych trudności. 

Zagłówek: płyta meblowa + pianka poliuretanowa HR o grubości 4cm + owata

Do wyboru sprężyna: Bonell, Pocket

Warstwa górna - Topper wykonany z wysoko elastycznej pianki meblowej HR grubości 4cm, pokrowiec ściągany z zamkiem na całej długości. 

Topper jest elementem - dodatkowo płatnym 

 

 

DOSTAWA:

Towar dostarczany jest naszym transportem. Dostawy odbywają się od poniedziałku do soboty.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia towaru, dlatego należy zorganizować pomoc do rozładunku i wnoszenia mebli.

Marka:
Symbol:
00026
Wymiary :
100-200 cm
161 cm
Powierzchnia spania:
160x200, 180x200
Szerokość stołu:
204 cm
Tkanina:
Tkanina
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 17 opinii
pixel