VALOR MATERAC kieszeniowy z kokosem i lateksem

VALOR MATERAC kieszeniowy z kokosem i lateksem - wiele rozmiarów

Realizacja: 14 dni roboczych

Gratis na terenie całej Polski

Ten produkt możesz kupić na raty:
Oblicz ratę: payu Oblicz ratę!
663zł Brutto
Zamów przez e-mail: i-mebel@i-mebel.pl
Zapytaj o produkt: (+48) 509 831 831, (+48) 509 832 832

Opis

Dwustronny, 7-strefowy materac kieszeniowy z płytą lateksową o grubości 3 cm i matą kokosową.

Każda strona materaca charakteryzuje się różną twardością. Z jednej strony zastosowano piankę poliuretanową i matę kokosową, dzięki czemu staje się on twardszy. Natomiast z drugiej strony umieszczono warstwę lateksu, gwarantującą zwiększoną punktową elastyczność, co wpływa na wysoką wytrzymałość na odkształcanie oraz charakteryzuje bardzo dobre dopasowanie powirzchni spania do ciała.

Ważną cechą lateksu są jego właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.

Materac twardy, średnio twardy.

WYKONANIE

Materac składa się z 9 kolejno ułożonych po sobie warstw.

A. Pierwszą warstwę stanowi dzianina membranowa, która dzięki swym unikalnym właściwościom pozwala na swobodny przepływ powietrza, a tym samym umożliwia właściwą wentylację materaca. Poza tym tkanina jest delikatna dla skóry i nie powoduje podrażnień ani uczuleń.

B. Tkanina włóknista - runo. Owata ma na celu zapewnienie komfortu podczas wypoczynku poprzez utrzymywanie ciepła a zarazem skuteczną wentylację.

C. Płyta lateksowa, która odgrywa kluczową rolę w kwestii prawidłowego podparcia dla kręgosłupa. Pozwala ona na ułożenie ciała w sposób zapewniający zachowanie linii prostej kręgosłupa podczas leżenia na boku.

D. Filcowa wkładka nośna

E. Sprężyna kieszeniowa to wkład, w którym każda sprężyna znajduje się w osobnym woreczku wykonanym z materiału. Dzięki zastosowaniu tej metody sprężyny pracują w sposób niezależny od siebie, co pozwala na uzyskanie efektu nacisku punktowego. W praktyce oznacza to, że materac ugina się tylko w miejscu, w którym występuje ucisk. Technika ta pozwalana na ograniczenie przekazywania fal, co podnosi komfort wypoczynku, zwłaszcza w przypadku gdy na jednym materacu śpią dwie osoby.

F. Filcowa wkładka nośna

G. Pianka poliuretanowa, zapewniająca prawidłową wentylację materaca oraz skutecznie podnosi poziom komfortu podczas wypoczynku

H. Tkanina włóknista

I. Dzianina membranowa

Materac dwustronny
Dwustronność umożliwia użytkowanie materaca z obu stron.

Bawełna
Bawełna jest w pełni surowcem naturalnym, co w efekcie skutecznie zwiększa komfort wypoczynku poprzez zapewnienie właściwej wentylacji podczas snu.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyna kieszeniowa to wkład, w którym każda sprężyna znajduje się w osobnym woreczku wykonanym z materiału. Dzięki zastosowaniu tej metody sprężyny pracują w sposób niezależny od siebie, co pozwala na uzyskanie efektu nacisku punktowego. W praktyce oznacza to, że materac ugina się tylko w miejscu, w którym występuje ucisk. Technika ta pozwalana na ograniczenie przekazywania fal, co podnosi komfort wypoczynku, zwłaszcza w przypadku gdy na jednym materacu śpią dwie osoby.

Stelaże regulowane
Szczególna konstrukcja materaca pozwala na używanie go w stelażach regulowanych.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie komfortu spania.

Materac średnio twardy
Materac uniwersalny o średniej twardości.

7 stref twardości
Wkład kieszeniowy jest podzielony na siedem stref twardości, dzięki czemu właściwie dopasowuje się do kształtu ciała, pozwalając tym  samym na ułożenie kręgosłupa linii prostej.

GWARANCJA
Każdy nasz produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancji.

Parametry

Długość (cm)200
Wysokość (cm)21

Opinie

VALOR MATERAC kieszeniowy z kokosem i lateksem - wiele rozmiarów

VALOR MATERAC kieszeniowy z kokosem i lateksem - wiele rozmiarów

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: 6

Dostępne płatnościSYSTEMY SPRZEDAŻY RATALNEJ: