DOSTĘPNE KOLORY SKÓR NATURALNYCH

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, iż zaprezentowana w galerii skór naturalnych kolorystyka wybarwień może w rzeczywistości różnić się odcieniem w skali do dwóch tonów jaśniej lub ciemniej dla danego wariantu skóry naturalnej.

Prawidłowa pielęgnacja mebli skórzanych

Jak należy prawidłowo dbać o meble skórzane, przedłużyć ich żywotność i cieszyć się ich eleganckim wyglądem i wygodą?

Podstawowym błędem użytkowników mebli skórzanych jest ujednolicanie skóry. Mówiąc w skrócie , dla większości czy są to buty, odzież , galanteria ,samochód czy meble często mamy do czynienia z myśleniem , że jest to jeden rodzaj skóry i stosowana do tego celu jest jedna ”skuteczna” metoda pielęgnacji. Natłuszczanie , nawilżanie i odżywianie (kremy ,woski, mleczka , szare mydło i inne domowe sposoby) w skórach meblowych pigmentowanych powierzchniowo(bo z takimi mamy najczęściej do czynienia) nie pomaga a wręcz szkodzi i jest ZABRONIONE !

Prawidłowa pielęgnacja skóry meblowej polega na zabezpieczeniu wierzchniej warstwy (lakier wykończeniowy) i ochronie jej przed ścieraniem (zużyciem) oraz migracją koloru(jeans itp.)

Dlatego zaleca się stosowanie produktów profesjonalnych , przebadanych i bezpiecznych. Takie właściwości posiadają specjalistyczne preparaty COMODO Lederzentrum , które jako jedyne na rynku posiadają pozytywną opinię Instytutu Przemysłu Skórzanego oraz posiadają rekomendacje największych producentów meblowych na rynku.


O sklepie

Imebel.pl to dynamicznie rozwijający się portal wyposażenia wnętrz. Sklep powstał w oparciu o długoletnie doświadczenie naszych pracowników w branży wyposażenia wnętrz i sprzedaży mebli.

W każdym dniu staramy się uzupełniać naszą ofertę o nowe produkty, dzięki czemu nieustannie podążamy za panującymi trendami.

Pamiętamy nie tylko o Klientach poszukujących nowinek i "topowych" produktów, ale nie zapominamy o grupie Klientów poszukujących czegoś tradycyjnego i klasycznego.

Nasi konsultanci to sprawna i kreatywna załoga, która ceni Twój czas i Twoje pieniądze. Mając na uwadze dobro każdej strony potencjalnej transakcji oferujemy produkty o wysokiej jakości i możliwie najniższej cenie.

Każdy produkt naszej oferty staramy się zaprezentować poprzez wyczerpujące opisy i liczne fotografie, stwarzamy w ten sposób wirtualne poczucie rzeczywistości opisywanego przedmiotu.

Projektując aktualną wersję systemu sprzedaży internetowego pasażu i-mebel.pl nasi informatycy, graficy i programiści poświęcili dużo ciężkiej pracy na stworzenie ergonomicznego, łatwego w obsłudze, a zarazem cieszącego oko sklepu internetowego.

Podjęte prace oparte zostały o:

  • doświadczenie naszego zespołu wynikającego z praktyki sprzedaży internetowej,
  • ulepszenie poprzedniej wersji oprogramowania sklepu i-mebel.pl oraz o szereg przeprowadzonych badań wśród naszych Klientów,
  • o opinie i sugestie użytkowników serwisu, które były dla nas najważniejszym źródłem informacji podczas pracy twórczej.

Misją naszego sklepu jest zadowolenie każdego użytkownika dokonującego zakupów w naszym serwisie.

Jej realizacja jest uzyskiwana poprzez stosowanie się do założonych priorytetów naszej polityki sprzedaży, tj.:

  • wysoka jakość obsługi Klienta,
  • jasność oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji,
  • szybkość finalizacji transakcji.

Realizując naszą politykę sprzedaży kreujemy przyjemną i kolorową stronę internetowych zakupów i transakcji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów. zespół i-mebel.pl

***
Sklep internetowy I-MEBEL.PL - Internetowy Sklep Meblowy, działający pod adresem www.i-mebel.pl, prowadzony jest przez PL MARKET Sp. z o.o., ul. Komuny Paryskiej 83/40, 50-452 Wrocław, NIP: 899-270-78-75, REGON: 021418128.

Dostępne płatnościSYSTEMY SPRZEDAŻY RATALNEJ: