DOSTĘPNE KOLORY SKÓR NATURALNYCH

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, iż zaprezentowana w galerii skór naturalnych kolorystyka wybarwień może w rzeczywistości różnić się odcieniem w skali do dwóch tonów jaśniej lub ciemniej dla danego wariantu skóry naturalnej.

SKÓRY PASTELOWE
(JEDNOKOLOROWE, SKÓRA BYDLĘCA TYPU "MADRASS")

SKÓRY PASTELOWE BEZ LOGA.jpg
SKÓRY ANTYKOWANE 
(CIENIOWANE, LAKIEROWANE, SKÓRA BYDLĘCA TYPU "MADRASS")

Prawidłowa pielęgnacja mebli skórzanych

Jak należy prawidłowo dbać o meble skórzane, przedłużyć ich żywotność i cieszyć się ich eleganckim wyglądem i wygodą?

Podstawowym błędem użytkowników mebli skórzanych jest ujednolicanie skóry. Mówiąc w skrócie , dla większości czy są to buty, odzież , galanteria ,samochód czy meble często mamy do czynienia z myśleniem , że jest to jeden rodzaj skóry i stosowana do tego celu jest jedna ”skuteczna” metoda pielęgnacji. Natłuszczanie , nawilżanie i odżywianie (kremy ,woski, mleczka , szare mydło i inne domowe sposoby) w skórach meblowych pigmentowanych powierzchniowo(bo z takimi mamy najczęściej do czynienia) nie pomaga a wręcz szkodzi i jest ZABRONIONE !

Prawidłowa pielęgnacja skóry meblowej polega na zabezpieczeniu wierzchniej warstwy (lakier wykończeniowy) i ochronie jej przed ścieraniem (zużyciem) oraz migracją koloru(jeans itp.)

Dlatego zaleca się stosowanie produktów profesjonalnych , przebadanych i bezpiecznych. Takie właściwości posiadają specjalistyczne preparaty COMODO Lederzentrum , które jako jedyne na rynku posiadają pozytywną opinię Instytutu Przemysłu Skórzanego oraz posiadają rekomendacje największych producentów meblowych na rynku.


O sklepie

Imebel.pl to dynamicznie rozwijający się portal wyposażenia wnętrz. Sklep powstał w oparciu o długoletnie doświadczenie naszych pracowników w branży wyposażenia wnętrz i sprzedaży mebli.

W każdym dniu staramy się uzupełniać naszą ofertę o nowe produkty, dzięki czemu nieustannie podążamy za panującymi trendami.

Pamiętamy nie tylko o Klientach poszukujących nowinek i "topowych" produktów, ale nie zapominamy o grupie Klientów poszukujących czegoś tradycyjnego i klasycznego.

Nasi konsultanci to sprawna i kreatywna załoga, która ceni Twój czas i Twoje pieniądze. Mając na uwadze dobro każdej strony potencjalnej transakcji oferujemy produkty o wysokiej jakości i możliwie najniższej cenie.

Każdy produkt naszej oferty staramy się zaprezentować poprzez wyczerpujące opisy i liczne fotografie, stwarzamy w ten sposób wirtualne poczucie rzeczywistości opisywanego przedmiotu.

Projektując aktualną wersję systemu sprzedaży internetowego pasażu i-mebel.pl nasi informatycy, graficy i programiści poświęcili dużo ciężkiej pracy na stworzenie ergonomicznego, łatwego w obsłudze, a zarazem cieszącego oko sklepu internetowego.

Podjęte prace oparte zostały o:

  • doświadczenie naszego zespołu wynikającego z praktyki sprzedaży internetowej,
  • ulepszenie poprzedniej wersji oprogramowania sklepu i-mebel.pl oraz o szereg przeprowadzonych badań wśród naszych Klientów,
  • o opinie i sugestie użytkowników serwisu, które były dla nas najważniejszym źródłem informacji podczas pracy twórczej.

Misją naszego sklepu jest zadowolenie każdego użytkownika dokonującego zakupów w naszym serwisie.

Jej realizacja jest uzyskiwana poprzez stosowanie się do założonych priorytetów naszej polityki sprzedaży, tj.:

  • wysoka jakość obsługi Klienta,
  • jasność oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji,
  • szybkość finalizacji transakcji.

Realizując naszą politykę sprzedaży kreujemy przyjemną i kolorową stronę internetowych zakupów i transakcji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów. zespół i-mebel.pl

***
Sklep internetowy I-MEBEL.PL - Internetowy Sklep Meblowy, działający pod adresem www.i-mebel.pl, prowadzony jest przez PL MARKET Sp. z o.o., ul. Komuny Paryskiej 83/40, 50-452 Wrocław, NIP: 899-270-78-75, REGON: 021418128.

Dostępne płatnościSYSTEMY SPRZEDAŻY RATALNEJ: