Szanowny Kliencie,

Transport gratis na każdy produkt!

Koszt iwarunkidostawy

1. Dostawa odbywa się w wybrany przez Klienta sposób:

- odbiór własny w sklepie stacjonarnym (Sklep meblowy I-MEBEL.PL, ul. Warszawska 50, 12-200 Pisz),
- dostawa transportem serwisu i-mebel.pl, bądź kurierem (DPD) lub firmą spedycyjną na wskazany przez Klienta adres,

2. Dostawa towaru nie obejmuje jego wniesienia do mieszkania oraz montażu mebli. Nie oferujemy tych usług również za dodatkową opłatą.

3. Sposób i koszt dostawy ustalany jest indywidualnie w momencie składania zamówienia . Darmowy transport dotyczy produktów, których dostawa odbywać będzie sie na terenie całej Polski.

4. Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru i uregulowania należności za zamówione towary zgodnie z wybraną formą płatności.

5. Dostawy zamówień odbywają się w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 22.00.


Termin realizacji zamówienia

1. Termin realizacji zamówienia to czas liczony od dnia potwierdzenia przez i-mebel.pl złożonego zamówienia, do dnia w którym produkt jest dostępny do wysyłki dla płatności przy odbiorze. W przypadku wskazania wpłaty zaliczki dla zamówień indywidualnych (dla wykonawstwa np mebli tapicerowanych, wersalek, stołów, krzeseł, zestawów wypoczynkowych) wymagana jest wpłata w wysokości ok. 30% całkowitej kwoty zamówienia. Czas realizacji zamówienia liczony jest wówczas od daty zaksięgowania wpłaty zaliczki i przekazania zamówienia do realizacji.

2. Dzień przyjęcia zamówienia do realizacji jest dniem potwierdzenia przez i-mebel.pl dokonanej wpłaty (jedną z dostępnych form płatności) w części, bądź w całości na poczet złożonego zamówienia, w przypadku sprzedaży ratalnej jest to dzień potwierdzenia przez bank podpisania umowy sprzedaży ratalnej, a w przypadku "pobrania przy odbiorze" dzień złożenia zamówienia.

3. Termin realizacji zamówień ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia, jednak średnio wynosi do 14 dni roboczych, co jest uzależnione od rodzaju mebla oraz od okresu roku kalendarzowego. Zazwyczaj okres realizacji zamówienia od miesiąca listopad do końca stycznia zostaje wydłużony do 31 dni roboczych. 

Dostawcy

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:
- transportu serwisu i-mebel.pl
- firmy kurierskiej DPD
- zewnętrznej firmy spedycyjnej


O sklepie

Imebel.pl to dynamicznie rozwijający się portal wyposażenia wnętrz. Sklep powstał w oparciu o długoletnie doświadczenie naszych pracowników w branży wyposażenia wnętrz i sprzedaży mebli.

W każdym dniu staramy się uzupełniać naszą ofertę o nowe produkty, dzięki czemu nieustannie podążamy za panującymi trendami.

Pamiętamy nie tylko o Klientach poszukujących nowinek i "topowych" produktów, ale nie zapominamy o grupie Klientów poszukujących czegoś tradycyjnego i klasycznego.

Nasi konsultanci to sprawna i kreatywna załoga, która ceni Twój czas i Twoje pieniądze. Mając na uwadze dobro każdej strony potencjalnej transakcji oferujemy produkty o wysokiej jakości i możliwie najniższej cenie.

Każdy produkt naszej oferty staramy się zaprezentować poprzez wyczerpujące opisy i liczne fotografie, stwarzamy w ten sposób wirtualne poczucie rzeczywistości opisywanego przedmiotu.

Projektując aktualną wersję systemu sprzedaży internetowego pasażu i-mebel.pl nasi informatycy, graficy i programiści poświęcili dużo ciężkiej pracy na stworzenie ergonomicznego, łatwego w obsłudze, a zarazem cieszącego oko sklepu internetowego.

Podjęte prace oparte zostały o:

  • doświadczenie naszego zespołu wynikającego z praktyki sprzedaży internetowej,
  • ulepszenie poprzedniej wersji oprogramowania sklepu i-mebel.pl oraz o szereg przeprowadzonych badań wśród naszych Klientów,
  • o opinie i sugestie użytkowników serwisu, które były dla nas najważniejszym źródłem informacji podczas pracy twórczej.

Misją naszego sklepu jest zadowolenie każdego użytkownika dokonującego zakupów w naszym serwisie.

Jej realizacja jest uzyskiwana poprzez stosowanie się do założonych priorytetów naszej polityki sprzedaży, tj.:

  • wysoka jakość obsługi Klienta,
  • jasność oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji,
  • szybkość finalizacji transakcji.

Realizując naszą politykę sprzedaży kreujemy przyjemną i kolorową stronę internetowych zakupów i transakcji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów. zespół i-mebel.pl

***
Sklep internetowy I-MEBEL.PL - Internetowy Sklep Meblowy, działający pod adresem www.i-mebel.pl, prowadzony jest przez PL MARKET Sp. z o.o., ul. Komuny Paryskiej 83/40, 50-452 Wrocław, NIP: 899-270-78-75, REGON: 021418128.

Dostępne płatnościSYSTEMY SPRZEDAŻY RATALNEJ: